pl en

Marek Capiak

Trener, konsultant

Absolwent Politechniki Gdańskiej wydziałów Elektroniki oraz Organizacji i Zarządzania, praktyk w obszarze projektów transformacji i przekształceń organizacyjnych, projektów technologicznych, lider zespołów inżynierskich z branży Telco/IT.

Trener wykorzystujący bogate doświadczenie z obszaru techniki, operacji, dostarczania usług i obsługi Klienta. W swojej praktyce szkoleniowej chętnie sięga do osobistych doświadczeń wzbogacając w ten sposób przekaz i treść prowadzonych szkoleń ukazując praktyczne zastosowanie trenowanych umiejętności. 

Specjalizuje się w obszarze szkoleń z zakresu kompetencji managerskich i narzędzi wspierających zarządzanie zmianą. Doświadczenia i kompetencje z obszaru technologii powodują, że łatwo wchodzi w relacje z inżynierami i specjalistami branżowymi. Jako coach wspiera innych w rozwoju osobistym.

Jako konsultant i moderator pracuje z managerami i ich zespołami w procesie transformacji organizacyjnych i zmian. Projektuje i wdraża działania przyspieszające proces adaptacji oraz wspiera budowanie relacji. Unikalne doświadczenia z wielu projektów są również źródłem inspiracji dla innych konsultantów (warsztat na konferencji ODN Europe – Londyn 2013r) czy managerów
(prelekcja na Konwencie HR - Warszawa 2014r).

« powrót