pl en

Dr. John J. Scherer

Co-Director of SLI

Dr John J. Scherer, współdyrektor SLI, jest wysoce poważanym międzynarodowym mówcą, konsultantem i moderatorem zmian wielu najbardziej znanych światowych organizacji oraz ich przywódców, między innymi: Boeing, Ford, GTE, Microsoft, Kanadyjski Rząd, Siemens, Unliever, DHL, Netia, PLAY, Tchibo i wiele innych. Liderzy i moderatorzy zmian z 28 krajów ukończyli jego szkolenia EDI/LDI (Wzmacniających zdolności przywódcze/wykonawcze).

Ostatnio John został wyróżniony w magazynie Executive Excellence Stephena Coveya jako jeden ze 100 najwybitniejszych amerykańskich Liderów rozwoju osobistego i przywódctwa. Żyje i pracuje w Polsce od 2008 roku.

John jest twórcą setek artykułów zarówno w czasopismach jak i online. Jest także autorem Work and the Human Spirit (1993), Five Questions that Change Everything (2008) i ostatnio wydanej polskiej wersji książki, Pięć pytań, które zmieniają wszystko (2012). Ponad 5000 czytelników z całego świata czyta jego newsletter, The Scherer Report.

Jeden z najbardziej rozchwytywanych ekspertów przewodzących zmianom, jest najbardziej znany ze swojej umiejętności szybkiego nawiązywania relacji z ludźmi oraz doprowadzania do głębokich indywidualnych przełomów i transformacji całych miejsc pracy.

« powrót