pl en

Arkadiusz Grochala

Trener,konsultant, coach

Doświadczony menadżer HR i komunikacji korporacyjnej.

Zwolennik systemowego podejścia do HR, budowania silnej kultury organizacyjnej opartej o wartości, otwartej komunikacji i wdrażania procesów HR wspomagających realizację strategii firmowej.

Przez wiele lat zaangażowany w budowanie strategicznego podejścia do HR w firmach.

Twórca i współtwórca projektów mających na celu wypracowanie, wdrożenie i promocję strategii firmowej i wartości firmowych; grupowych i indywidualnych procesów rozwojowych dla pracowników, a także projektów szkoleniowych, procesów ocen,  rozwijania talentów i programów wprowadzania do organizacji (Induction).

Dzięki systemowemu podejściu do prowadzonych projektów i ich kaskadowania w dół organizacji, przygotowywał rozwiązania dla wszystkich szczebli organizacji - od Zarządu, aż do poziomu szeregowych pracowników.

Zarządzając zespołem wewnętrznych konsultantów, prowadził programy z obszaru Organisation Development (OD) i Organisational Effectiveness (OE).

Orędownik innowacyjnego podejścia, niestandardowych sposobów realizacji i tworzenia projektów szytych na miarę.

Ekspert w dziedzinie komunikacji korporacyjnej.

Ma na swoim koncie zaprojektowanie i prowadzenie wielu nieszablonowych i twórczych projektów z zakresu komunikacji wewnętrznej, komunikacji mergerowej i zewnętrznej.

Twórca innowacyjnych kanałów komunikacji.

Współtwórca i Redaktor Prowadzący magazynu dla pracowników - „@mazing”, wielokrotnie nagradzanego w polskich i międzynarodowych konkursach Content Marketingowych i Custom Publishingowych. Pierwotnie wydawany w formie papierowej @mazing, jako pierwszy magazyn wewnętrzny w Polsce, powstał również w dedykowanym, interaktywnym formacie dla tabletów i smartfonów dostępnym w AppStore i GooglePlay.

Swoje doświadczenie zdobywał w wielu branżach: farmaceutycznej, szkoleniowej, budowlanej oraz telekomunikacyjnej.

Prelegent podczas kongresu Power of Content Marketing w (2013) oraz Kongresie Profesjonalistów PR (2014)

Menadżer, trener, kreatywny członek zespołu, coach.

Dobry słuchacz, bezpośredni w kontaktach, z dużym poczuciem humoru, dystansem do świata i siebie.

« powrót