pl en

Agnieszka Osuch

Trener/Coach/Praktyk Biznesu

18 temu Agnieszka znalazła zawód, który stał się jej pasją. Pozwala on jej, z jednej strony dawać innym dobrą energię, a dzięki temu budzić ich apetyt na stawianie sobie wyżej poprzeczki, innymi słowy wyzwań rozwojowych, z drugiej strony, otrzymywać wiele inspiracji dla siebie i nieustannie uczyć się czegoś nowego. Jest pragmatykiem, dla którego tak samo ważne jest osiąganie celów, jak i sposób, w jaki się do nich dochodzi.

Agnieszka prowadzi projekty rozwojowe z zakresu przywództwa i zarządzania dla Zarządów i Kadry Menedżerskiej oraz z obszaru sprzedaży i negocjacji dla Sił Sprzedażowych. Wśród jej klientów są firmy z różnych branż. W ostatnich latach były to między innymi: telekomunikacja (Netia, Orange), bankowość i finanse (BPH, Société Générale,), FMCG (Nestle, Avon), energetyka (Schneider Electric). Oprócz projektów realizowanych w Polsce, Agnieszka prowadzi również treningi we Francji, Niemczech, Austrii i Krajach Bałtyckich.

Przez 9 lat była szefem polskiego oddziału firmy Dynargie, od 2005 kieruje polskim biurem firmy Krauthammer. Ukończyła międzynarodowe szkolenia trenerskie i coachingowe. Jest certyfikowanym konsultantem PCM® (Taibi Kahler Process Communication Model).

Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała we Francuskim Ośrodku Kształcenia i Informacji Kadr (CEFFIC) działającym pod auspicjami Ambasady Francji w Polsce, a następnie dołączyła do międzynarodowego zespołu HR Grupy Danone działającym na obszarze Europy Centralnej.

Przykłady ostatnio realizowanych projektów:

  • Arval: Doskonalenie umiejętności zarządzania i przywództwa
  • Nestle:  Wywieranie wpływu i przywództwo
  • Agrana: „Talent and Management Development Program” (realizowany w Austrii, Francji, Niemczech)
  • Netia: „Doskonalenie Umiejętności Menedżerskich – Bycie Przykładem i Wywieranie wpływu”
  • Orange: Program rozwijania talentów (high potentials)
  • Schneider Electric: Przywództwo, Coachingi indywidualne

« powrót